İMC JENERATÖR

İnsanın yaşadığı yerde kesintisiz enerji sağlamayı hedefleyen IMC Jeneratör, sürekli yenilenen teknoloji ve bilgilenmeyle, inovasyon ile Dizel ve Benzinli jeneratör üretimi, çözümleri üreterek siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

25 yılı aşan bilgi ve deneyimi teknoloji ile harmanlayarak kendini geliştiren firmamız,yetkin ellerle jeneratör üretimi gerçekleştirmektedir.

Güçlü mühendislik işbirliği ile tüm koşullarda yüksek performansla çalışan jeneratörler üreterek özel ve kamu kurumlarında, inşaat, avm, otel, residence, spor tesisleri, madenler, hastahaneler, sanayi tesisleri ve banka gibi mekanlarda kullanıma sunmaktadır.

İnsana, doğaya ,yaptığı işe saygı prensibini kendisine vizyon edinen firmamız, insanlığa enerji kaynaklarının verimli kullanımında üzerine düşen sorumluluğu da misyonu olarak benimsemiştir.

Değerlerimiz


Güven, Kalite, Süreklilik

  • Güvenli Hizmet
  • Kaliteli Ürünler
  • İnsana Saygı
  • Doğaya Saygı
  • İstikrarlı Üretim

Kıt enerji kaynaklarını; verimli, doğru ve doğaya zarar vermeden kullanarak sürekli kılmak.

BETA TRANSFORMATÖR

Transformatör Elektromekanik San. Tic. A.Ş. Adana Hacı Sabancı Organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. 15.000m² kapalı alan , 48.352m² açık alan olmak üzere toplam 63.352m² alanda hizmet vermektedir. Ürünlerimiz TSE 267 ve IEC 76 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İmalatlarımız TSE standart uygunluk ISO 9001: 2000 kalite sistem ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikalarıyla belgelendirilmiştir. 23.01.2013’te ise laboratuarımız TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.